Language
airports

Letisko Treviso (TSF) a transfery

Objavte Letisko Treviso (TSF) a transfery

Letisko Treviso

Letisko Treviso, označované aj ako Treviso-Sant’Angelo, je jedným z najdôležitejších letísk v Taliansku. Väčšina leteckých spoločností, ktoré poskytujú leteckú prepravu, veľmi rada označuje letisko Treviso ako Benátky Treviso. Názov je odvodený z toho, že toto letisko sa nachádza približne 20 kilometrov od neďalekého mesta Benátky.

Autobusové trasy na letisko Treviso

Trasy Čas jazdy
Ljubljana – Venice 3 hodiny 40 minút
Venice – Ljubljana 3 hodiny 40 minút

Meškanie letu na letisku Treviso?

Ako na každom inom letisku, aj tu môže dôjsť k meškaniu alebo zmene času letu a často už nemáte možnosť nijako ovplyvniť váš následný transfer. Naše telefonické centrum je dostupné vždy na čísle +386 1 431 7777 a pomôže vám naplánovať si cestu domov alebo do hotela.

Ak uviaznete na letisku čakajúc na odchádzajúci let, pozrite si terminálovú mapu, kde nájdete najbližšiu kaviareň, obchod, alebo predaj leteniek a pomôžu vám nájsť správny smer.

Na letisku

Zariadenia

Letisko Treviso má dve útulné kaviarne a reštauráciu, kde si môžete dať drink, desiatu a, čo je najdôležitejšie, môžete sa posadiť pri čakaní na váš let.

Rovnako tu nájdete zopár obchodov a Duty-free shop, ale nečakajte žiadne iné zariadenia, ktoré zvyčajne poskytujú veľké letiská na celom svete.

Bezpečnosť

Európska bezpečnostná kontrola na letisku nemusí byť taká prísna ako v USA, ale mali by ste očakávať dlhé rady na bezpečnostnú kontrolu v časoch, kedy odlieta viac letov naraz.  Buďte preto na letisku s dostatočnou časovou rezervou, aby ste mohli pokojne absolvovať všetky bezpečnostné kontroly, pretože v opačnom prípade môžete veľmi ľahko zmeškať svoj let. Letecké spoločnosti majú svoje vlastné pravidlá pre prepravu batožiny, ale pamätajte si, že niektoré pravidlá sú univerzálne. Nesnažte sa preniesť na palubu lietadla kvapaliny alebo ostré predmety, pretože to bude viesť len k tomu, že vám nápoj odoberú, uviaznete v dlhom rade, alebo, v najhoršom prípade, budete musieť bezpečnostnému personálu vysvetľovať svoje úmysly.

Kedy by ste mali prísť na letisko

Pri vnútroštátnych letoch z letiska Treviso by ste sa mali registrovať na check-in priehradke minimálne 1 hodinu pred odletom. Pri medzinárodných letoch by ste sa mali registrovať na check-in priehradke minimálne 2 hodiny pred odletom.

Hlavné kontaktné údaje

Predaj lístkov/Informácie: +39 0422 315111
Polícia: +39 0422 299611
Straty a nálezy: 0422 315141

ĎALŠIE UŽITOČNÉ KONTAKTY

Často kladené otázky

Môžem si kúpiť lístok na letisko Treviso od vodiča Nomago InterCity?

Je to možné, ale musíte vziať do úvahy, že autobus môže prísť na zastávku plný. Preto vám dôrazne odporúčame zakúpiť si lístky v dostatočnom predstihu, aby ste si rezervovali svoje sedadlá. Môžete si tiež stiahnuť aplikáciu Nomago Mobile a zakúpiť si lístky tam, takže sa vyhnete nutnosti tlače a nosenia papierových lístkov (len nezabudnite mať telefón nabitý, aby ste mohli nastúpiť na palubu).

Čo sa stane, ak je môj let zrušený potom, čo som si už kúpil transferové lístky?

Vaša letecká spoločnosť alebo cestovné poistenie môže uhradiť vaše náklady na transferové cestovné lístky.

Smerujem na letisko, aby som stihol let. Akým transferom by som mal ísť?

Vždy by ste mali cestovať autobusom, ktorý dorazí na letisko nie menej ako 3 hodiny pred odletom. Diaľnice vedúce na letisko Treviso sú často veľmi rušné a aj malá nehoda alebo dopravná zápcha môže spôsobiť hodinové meškanie. Aj v takom prípade vám však stále zostane čas 2 hodiny pred odletom.

Mám inú otázku alebo problém s mojím transferom.

Neváhajte kontaktovať naše telefonické centrum na čísle +386 1 431 7777 a my urobíme všetko, aby sme vám pomohli.