Language

Pomoc a informácie

Find out everything you need to know about Nomago InterCity

Ako si zakúpim cestovný lístok Nomago?

Ako si zakúpim cestovný lístok Nomago?

Ponúkame 4 pohodlné spôsoby nákupu cestovných lístkov pre naše autobusy a náš tím zákazníckej podpory je vždy tu, aby vám pomohol.

  1. Online

Všetky cestovné lístky si môžete zakúpiť z našej webovej stránky. Po zakúpení vám e-mailom zašleme cestovný lístok so snímateľným kódom. Cestovný lístok si môžete buď vytlačiť alebo predložiť kód v e-mailovej správe v telefóne vodičovi.

Online platba za cestovný lístok je rovnako jednoduchá – platiť môžete pomocou kreditnej karty alebo vášho PayPal účtu.

  1. Mobilná aplikácia

Naša mobilná aplikácia vám umožňuje skontrolovať si dostupné trasy, časové harmonogramy, naplánovať si cestu a kúpiť si cestovné lístky. Cestovné lístky sa uložia vo vašom profile aplikácie, takže ich môžete kedykoľvek ľahko stiahnuť z aplikácie a predložiť ich vodičovi na overenie pri nástupe do autobusu.

  1. Od našich vodičov

Cestovný lístok si môžete zakúpiť aj priamo od vodiča autobusu pred cestou. Upozorňujeme vás – týmto spôsobom nemôžeme zaručiť, že v autobuse bude voľné sedadlo (alebo sedadlo vo vašej preferovanej cestovnej triede)!

  1. Na autobusových staniciach

Cestovné lístky na naše autobusy sú k dispozícii aj na autobusovej stanici, z ktorej naše autobusy odchádzajú. Môžete si ich kúpiť priamo pred odchodom alebo vopred, v závislosti od pravidiel danej stanice.

  1. Od našich partnerov

You can buy tickets from the local travel agencies or other partners we work with.