Language
events
  • Hudba

Sziget Budapešť

Budapest

Objavte Sziget Budapešť

Festival Sziget sa koná každý rok od roku 1993. V prvom roku to bolo len malé stretnutie priaznivcov a odvtedy sa rozrástol na jeden z najväčších a najnavštevovanejších hudobných festivalov v Európe. Každý rok tento unikátny festival hostí cez 1000 rôznych predstavení na 60 veľkých pódiách v rámci 7-dňového programu. Festival Sziget je oveľa viac než len hudobný festival. Je to najmä množstvo vedľajších podujatí, ako napríklad cirkus, divadlo, múzejná štvrť, ktoré robia tento festival rozmanitým a unikátnym.

Kľúčovou myšlienkou festivalu je zdieľať pozitívne vibrácie, bez ohľadu na to, odkiaľ návštevníci prichádzajú a aké majú zázemie. Príďte a užite si revolúciu lásky poháňanú obrovskou globálnu Sziget komunitou. Tento rok sa festival bude konať od 7. do 13. augusta.

Ďalšie informácie a lístky nájdete na webovej lokalite: https://szigetfestival.com/en/ , ale čo je dôležitejšie, nezabudnite si rezervovať lístok na najpohodlnejšiu jazdu tam a späť!

Sziget Budapest

Sziget Budapest - 1
Celý materiál © 2019 Copyright Martin Audio Ltd. Môže sa zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Martin Audio Ltd. Reg. č. 4824341