Language
events
  • Sport

F1 Hungarian Grand Prix Budapest Hungaroring

Objavte F1 Hungarian Grand Prix Budapest Hungaroring

Fantastické podujatie pre všetkých milovníkov rýchlosti a adrenalínu. V dňoch 30. júla a 1. augusta sa uskutoční kvalifikácia, zatiaľ čo 2. augusta si návštevníci užijú hlavné preteky. Preteky môžete sledovať na jednej z mnohých obrovských obrazoviek alebo si nájdete miesto na kopci nad pretekárskym okruhom.

Napriek tomu, že tieto preteky sú jedny z najpomalších pretekov F1 na svete, nikdy nie sú nudné. Keďže súčasná sezóna je mimoriadne napínavá, fanúšikovia môžu očakávať, že preteky v Maďarsku budú skutočne veľkolepé.

Aby ste si mohli preteky užiť naplno, nezabudnite sa dobre pripraviť. Podujatie sa koná v polovici leta, takže si pripravte klobúk, opaľovací krém, slnečné okuliare, vodu a občerstvenie. Možné sú aj letné búrky, takže sa možno bude hodiť dáždnik.

Rezultat iskanja slik za f1 hungaroring

Ceny lístkov závisia od vybraného balíka. Začínajú od 45 € a končia na 450 €. Víkendový lístok umožňuje návštevu boxov vo štvrtok od 16:00 do 19:00, kedy môžete stretnúť členov tímov alebo vodičov, ktorí sa pripravujú na preteky. Ďalšie informácie a lístky nájdete na webovej lokalite: https://tickets.formula1.com/en/3277-hungary-fom/. A viete, čo odporúčame – relaxujte počas najpohodlnejšej jazdy z mesta do mesta našou linkou InterCity – zarezervujte si lístky už teraz, pretože očakávame, že v lete budeme dosť plní!