Language

VýhodyThe right class and amenities for any preference

Tá správna trieda a komfort pre všetky želania

Na zabezpečenie najlepšieho možného zážitku na cestách si môžete vybrať triedu Economy, Premium alebo Family.

Usaďte sa v ekonomickej triede a relaxujte sledovaním filmov alebo čítaním s vlastným elektronickým zariadením pripojeným k WiFi. Prémiová trieda s luxusnými sedadlami a ešte väčším priestorom pre nohy ponúka bezkonkurenčný komfort a rodinná trieda bola navrhnutá pre rodiny a skupiny, s radmi sedadiel, ktoré sú nasmerované k sebe a medzi nimi je malý stolík.Porovnajte produkty.

Bezpečnosť na prvom mieste

Professional drivers and new vehicles ensure safety of all travellers.

Existuje tisíc spôsobov, ako zaplatiť niekomu, kto vás dopraví do cieľa. Ale omnoho menej ako si myslíte, je regulovaných správne. Ako autobusová kyvadlová doprava sme prijali požiadavky na školenie vodičov a udeľovanie licencií, rovnako ako prísne denné počty najazdených hodín – všetko rozhodujúce opatrenia, aby ste dorazili do cieľa bezpečne.

Elektrické zásuvky

Charge your devices and arrive ready for anything.

Jediná vec, ktorá je horšie ako nepríjemné sedadlá, je doraziť do cieľa s vybitým telefónom, tabletom, alebo pracovným počítačom. Keď dorazíte do cieľa, mali by ste byť oddýchnutí, nabití a pripravení vyraziť. To najmenej, čo pre vás môžeme urobiť, je ponúknuť každému cestujúcemu vlastnú elektrickú zásuvku.

Najlepšie sedadlá

Choose the most comfortable seat – in our economy, premium, or family&friends class.

Niekedy cesta trvá dlhšie. Žiadny počet prestávok a cvičení nedokáže opraviť nepohodlné sedadlá, nedostatok miesta na nohy, alebo pocit natlačenia na ostatných cestujúcich. Keď dopĺňame vozidlá do našej flotily, našou najvyššou prioritou je vaše pohodlie a osobný priestor.

WI-FI na palube

Spend your time on the road catching up on family and work.

Váš čas strávený na ceste nemusí byť stratený čas. Strávte ho činnosťou, ktorú máte najradšej, či už je to plánovanie detailov vašej cesty alebo výberom vašich obľúbených fotografií, ktoré chcete ukázať v kancelárii.